jovo
لطفا چند لحظه‌ای شکیبا باشید... ajaxloader
30009900662117
شرکت در نظرسنجی کافه کتاب

پیام کافه کتاب: تاریخ اتمام این نظر سنجی گذشته است و دیگر امکان شرکت در آن وجود ندارد، در صورت تمایل می توانید در قسمت نظرات، نظر خود را بیان کنید.

هدف شما در نمایشگاه کتاب بیشتر کدام یک از بخش های زیر است؟


ثبت پاسخ
برای کسب نتایج دقیق تر لطفا در صورت تمایل سن و جنسیت خود را تعیین نمایید.
توضیحات :

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نمایشگاه کتابی است که در اردیبهشت هر سال در مصلّای تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در ایران است.
نخستین دورهٔ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۶۶ در نمایشگاه بین‌المللی تهران (در انتهای بزرگراه چمران) برگزار شد و تا سال ۱۳۸۵ در همین مکان برگزار می‌شد، امّا از آن از سال ۱۳۸۶ نمایشگاه کتاب در مصلای امام خمینی (ره) تهران (در محله عباس‌آباد) برگزار می‌شود.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از شانزدهم الی بیستم و ششم اردیبهشت ۱۳۹۴ (۶ می الی ۱۶ می ۲۰۱۵) در مصلای تهران برگزار خواهد شد.

انتشارات کتاب خورشید
حامی این نظرسنجی :

انتشارات کتاب خورشید


انتشارات برکه خورشید ناشر رمان های ایرانی و خارجی و در دو شاخة ادبیات ایران و جهان، هنر و فرهنگ ایران منتشر می‏ شود.
شاخة ادبیات ایران و جهان زیرشاخه ‏های رمان و داستان، شعر و برگزیده‏های ادبی را دربر می‏گیرد و ترجمه از زبان اصلی ادبیات جهان را در دستور کار دارد.
شـاخة هنر و فرهنـگ ایران، به ایرانشـناسی توجه دارد و زیرشاخه‏‏ های معماری، نقاشی، عـکاسی، خطاطی، گرافیک و ... را دربر می‏ـگیرد. همچنین به انتـشار
مجموعة سفر در ایران می‏پردازد.
سفر در ایران مجموعة بی‏نظیری از تمامی موضوع‏های ایرانشناسی در قالب 4 کتاب است،
شما می توانید در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با آثار جدید انتشارات کتاب خورشید آشنا شوید، آدرس غرفه انتشارات خورشید در نمایشگاه کتاب : مصلی-شبستان-راهرو22-غرفه 42 .
در نمایشگاه کتاب همراه ما باشید.دیدگاه شما پیرامون این نظرسنجی : ( 0 دیدگاه )
دیدگاه شما چیست؟
نام : ( ضروری )
ایمیل : ( ضروری )
وب سایت :
دیدگاه :