jovo
لطفا چند لحظه‌ای شکیبا باشید... ajaxloader
30009900662117
شرکت در نظرسنجی کافه کتاب
از 0 رای
مدلهای مدیریتی برای راه اندازی و اداره ی یک کسب و کار ( از تئوری تا عمل)

مدلهای مدیریتی برای راه اندازی و اداره ی یک کسب و کار ( از تئوری تا عمل)


تمامی حقوق نشر و چاپ این کتاب تحت مالکیت انتشارات بازاریابی قرار دارد.
publisherlogo
 • نسخه
  چاپی
 • نسخه
  الکترونیکی
 • نسخه
  صوتی
 • دانلود
  PDF
 • دانلود نسخه
  الکترونیکی
 • دانلود نسخه
  صوتی
توضیحات :

مجموعه ی حاضر به منظور مرتفع کردن نیاز مشاوران بازاریابی ، واحدهای تحقیقات بازاریابی ، و مدیران بازاریابی شرکتها جمع آوری و نگاشته شده است و هدف از آن ، ارائه ی ابزارها و مدلهایی است که بیشترین کاربردها را برای پاسخگویی به تحلیل مورد توجه این کسب و کارها در برداشته باشد . اصولاً هر مدل دارای یک تئوری ، تعدادی متغیر ، تعدادی اصول ، و یک ارتباط علت و معلولی است و یک مفهوم تئوریک از روابط بین دو یا چند متغیر ارائه میکند .مدلها در مورد ارتباط بین ورودیها با خروجیها گفتگو می کنند. با به کارگیری متناسب این ابزارها و مدلها می توانید برتوانایی خود برای یافتن پاسخ برخی پرسشهای که در کسب و کار با آنها مواجه هستید ، بیفزایید.ترتیب این مقولات در کتاب به گونه ای است که با راه اندازی یک کسب و کار و مسائل مرتبط با آن در طی روند رشد ، تقارن و تناسب داشته باشد.
به عنوان مثال ، اولین بخش به بررسی محیط کلان کسب و کار اختصاص داده شده است و به همین سیاق ، منظور از تاسیس شرکت ( ماموریت ) ، و همچنین جایگاه شرکت و کسب و کار در بین رقبا ، و.... مورد توجه قرار گرفته است ، تا مجموعه ی حاضر بتواند بیشترین راهها را برای پاسخگویی به مراحل گوناگون راه اندازی و اداره ی یک کسب و کار ، فراهم آورد . برای ملموس بودن مطالب ، سعی شده است که از مثالهایی استفاده شود تا به سهولت درک مطلب کمک کند و یک الگوی عملی برای کاربرد آن در کسب و کار خوانندگان محترم ایجادکند.
البته به منظور جلوگیری از اطاله ی کلام در مواردی که به نظر می رسیده است مدل و ماتریس مورد بررسی فاقد این پیچیدگیهای مفهومی بوده و از صراحت و وضوح کافی برای فهمیدن برخوردار است ، از ارائه ی این مثالها صرفنظر شده است .
برای سفارش کتاب می‌توانید به سایت http://marketingshop.ir مراجعه نمایید.

پرویز درگی
درباره‌ی نویسنده :

پرویز درگی


پرویز درگی عضو هیأت علمی مقطع کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی
صاحب امتیاز و مدیر مسئول مجله توسعه مهندسی بازار و مؤلف کتاب های تخصصی حوزه تبلیغات و بازاریابی و مدیر عامل شرکت توسعه مهندسی بازار TMBAدیدگاه شما پیرامون این کتاب : ( 0 دیدگاه )
دیدگاه شما چیست؟
نام : ( ضروری )
ایمیل : ( ضروری )
وب سایت :
دیدگاه :